NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Cocreate - wielki marketing małej firmy! Marketing jest kluczem do sukcesu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy marketingowej, czy chcesz jej udzielać, rozwój jest zawsze wskazany. Marketing bowiem, świadomy i dobrze przemyślany, przyniesie Ci realne zyski – nie tylko te materialne. E-learning marketingowy nauczy Cię natomiast, jak efektywnie wpłynąć na decyzje klientów i co robić, by rozwijać siebie i swoją firmę. Zarządzanie projektem marketingowym okaże się procesem nietrudnym i efektywnym. Nie daj się prosić, wejdź do świata Cocreate i dowiedz się więcej.

Wsparcie marketingowe dla początkujących przedsiębiorców

2015-04-21 09:33:47
Responsive image

Małe firmy przeważnie skazane są albo na upadek, albo na samodzielne działania sprzedażowe, pozwalające wybić się na rynku. Agencje marketingowe są bardzo drogie, toteż właściciele sami próbują być dla swoich firm działami marketingowymi – z różnymi skutkami. W Poznaniu powstaje innowacyjna platforma, której zadaniem jest zastąpienie takiego działu w niewielkiej firmie.

Współfinansowanie Projektu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

2015-03-23 13:18:14
Responsive image

Cocreate Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu realizuje projekt pn. „Wdrożenie intuicyjnej e-usługi marketingu interaktywnego.” W ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.1. (Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki. Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej).

Dobra strategia marketingowa

2015-03-23 12:50:45
Responsive image

Małe i średnie przedsiębiorstwa coraz prężniej działają w obszarze marketingu. Wzrasta świadomość w zakresie działań możliwych do wykonania oraz dostępności wielu narzędzi – nie zawsze związanych z wysokim budżetem do wydania. Od czego jednak zacząć – aby działania były dobrze zaplanowane i przyniosły oczekiwany efekt?

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: