NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

E-learning marketingowy wsparciem dla tworzenia i realizacji strategii marketingowych

2015-06-02 10:27:13

Portal marketingowy umożliwia wymianę zleceń pomiędzy marketingowcami i nabywcami usług na zasadzie aukcji spadających ofert. W jaki sposób to działa? Klient, czyli zleceniodawca, określa swoje wymagania dotyczące kupowanej usługi. Wykonawca, zwany również zleceniobiorcą, przedstawia propozycje cen swoich usług. Aukcja uznana jest za zakończoną w momencie wybrania przez klienta najkorzystniejszej propozycji. Platforma umożliwia także przeprowadzenie licytacji wieloprzedmiotowej – będącej ciekawym rozwiązaniem z poziomu alokacji środków i zaangażowania w kompleksową realizację zlecenia jednego Wykonawcy.

Jeżeli chciałbyś zająć się działaniami marketingowymi, ale nie wiesz od czego zacząć, to platforma Cocreate jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Portal wyposażony jest w kompleksowe narzędzia takie jak kreator umów marketingowych. Posiada też moduł ekspercki, pozwalający na zdobycie wiedzy marketingowej, a w konsekwencji rzetelne zarządzanie swoim projektem. Odpowiadając na pytania dotyczące firmy indywidualnego użytkownika, system ustala optymalną strategię marketingową dedykowaną  klientowi.

 

W kolejnym etapie możliwe jest przygotowanie umowy marketingowej na podstawie dostępnego szablonu. Dzięki przejrzystej ścieżce działań realizowanej za pomocą Cocreate, użytkownik  krok po kroku przechodzi przez cały proces marketingowy — od momentu utworzenia strategii aż po jej kompleksową realizację.

Platforma posiada przyjazny użytkownikowi responsywny interfejs, pozwalający na pełen dostęp do wszystkich funkcjonalności na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo przygotowano także aplikacje mobilne pozwalające na zarządzanie projektem marketingowym – uwzględniając dostęp do wybranych funkcjonalności, jako dodatkowe narzędzie usprawniające korzystanie z Cocreate.

Dzięki temu rozwiązaniu dostęp do Cocreate jest możliwy w każdym miejscu i czasie. Zawarta na platformie wiedza marketingowa doskonale uzupełnia funkcjonalności aplikacji i stanowi z pewnością wartość dodaną dla użytkowników.WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: